Ліцеїстам показали телеверсію вистави, зняту командою Суспільне Кропивницький

Ліцеїстам показали телеверсію вистави, зняту командою Суспільне Кропивницький

13 жов. 2021

13 жовтня учням Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю презентували телеверсію вистави «Іду за Вас». На показ запросили учнів старших класів.

«Ми розуміємо, що 14 жовтня молодь навряд чи подивиться виставу "Іду за Вас" у форматі телепрем’єри. Але молодь має знати правду про війну, про героїв, розуміти, хто захисник, а хто — відвертий ворог. Тому Суспільне Кропивницький радо долучилося до цієї, без перебільшення, просвітницької місії, і доєдналося до організації показу у ліцеї. Надалі будемо раді популяризації запису вистави серед інших навчальних закладів області, готові цьому сприяти», — каже в.о. продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак. 

Читайте також: «Іду за Вас» — нову виставу театру корифеїв покажуть на Суспільному

«Сила правди сьогодні особливо вражає. В часи, коли кожне явище сприймається так, як про нього говорять, а не так, чим воно є насправді. Це і є епоха постправди. Вистава "Іду за Вас" не просто оповідає про подвиги воїнів 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго... Вона показує людей, що зробили гідний життєвий вибір, — упевнений головний режисер Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького  Євген Курман. — Вихованці спортінтернату не набагато молодші за героїв вистави, і дуже важливо який вибір зроблять завтра вони».

Режисер вистави Євген Курман на показі у ліцеї

«Посилення патріотичного виховання дітей та молоді — формування нового українця, що діє на основі національних цінностей, готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України, високої патріотичної свідомості, почуття любові до Батьківщини — це не лише нагальна необхідність сучасного етапу розвитку України, а й мета спеціалізованих класів військово-спортивного профілю комунального закладу “Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради”», — зазначив директор закладу Сергій Гринюк.

У ліцеї-інтернаті готують до подальшого вступу до вищих навчальних закладів Міноборони, Держприкордонслужби, Національної гвардії, МВС та військових навчальних підрозділів цивільних та спортивних вищих навчальних закладів. Патріотичному вихованню приділяють багато уваги: організовують зустрічі з бійцями АТО/ООС, збирають допомогу разом з волонтерами, мають зворотний зв’язок з військових частин. 

 

До організації показу долучились Суспільне Кропивницький,  Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького і Кіровоградська обласна рада.

Телепрем’єра вистави відбудеться 14 жовтня о 16:35 на телеканалі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ і всіх регіональних телеканалах Суспільного. Дивитись її можна і онлайн на сайтах філій. 

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. У Кіровоградській області — це телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та Українське радіо Кропивницький

Оперативні новини регіону шукайте на діджитал-платформах: