Останні новини
У селі Мошорине Знам’янського району сім років шукають лікаря
У селі Мошорине Знам’янського району сім років шукають лікаря
10:25, 18 кві.
Житло, оплату комунальних послуг, щомісячну премію  та тридцять тисяч гривень допомоги пропонують лікарю, який погодиться працювати в селі Мошорине Знам’янського району. Сім років там шукають лікаря-терапевта. У селі проживають 1800 людей. Раз на тиждень з району приїздить лікар. Обстежує й надає допомогу  пацієнтам, які заключили з ним декларації.  

Всеукраїнський книжковий фестиваль «Весняний книговир» розпочався у Кропивницькому

16:05, 18 кві.
Всеукраїнський книжковий фестиваль «Весняний книговир» розпочався у Кропивницькому.  Свої книжкові новинки на фестивалі представляють майже тридцяти  місцевих та Всеукраїнських видавництв.  Фестиваль відкрили в обласному театрі імені Кропивницького. Там влаштували виставку-ярмарок, зустрічі з поетами і письменниками.

Три «Скриньки хоробрості» з іграшками передали рятувальники онкохворих дітям

15:32, 18 кві.
Три «Скриньки хоробрості» з іграшками передали рятувальники Кіровоградської області онкохворих дітям, які лікуються в дитячій обласній лікарні. Коробки з іграшками принесли в гематологічне відділення лікарні.

У Кропивницькому на вулиці Велика Перспективна висадили дванадцять тисяч квітів

12:07, 18 кві.
У Кропивницькому на вулиці Велика Перспективна висадили дванадцять тисяч квітів. Про це Новинам повідомив начальник підприємтва «Благоустрій» Віктор Луценко. За його словами, заготовляти посадковий матеріал почали у жовтні минулого року. Площі під клумби цьогоріч збільшили. Наша знімальна група побувала на висадці квітів на одній з 25 клумб міста.

Більше новин