Останні новини
У прокуратурі області розглядають версію вбивства адвоката Олександра Іванова , пов’язану з його професійно діяльністю
У прокуратурі області розглядають версію вбивства адвоката Олександра Іванова , пов’язану з його професійно діяльністю
14:49, 23 сер.
У прокуратурі області розглядають версію вбивства адвоката Олександра Іванова з Кропивницького, пов’язану з його професійно діяльністю. Про це повідомила речниця прокуратури Наталія Алєксєєнко. Нагадаємо, напередодні в Кропивницькому неподалік слідчого ізолятора на вулиці Куроп’ятникова вбили адвоката Олександра Іванова. Секретарка Національної спілки адвокатів України Дар’я Глущенко розповіла Суспільному, що він був з клієнтом на зустрічі в СІЗО

У Кропивницькому поліція обстежує дороги поблизу шкіл та дитсадків

18:27, 23 сер.
У Кропивницькому поліція обстежує дороги поблизу шкіл та дитсадків. Перевіряють наявність дорожніх знаків, розмітки та видимість під’їздів до будівель, де навчаються діти.

За три години рейду в Кропивницькому поліцейські обстежили три недобудови

18:26, 23 сер.
За три години рейду в Кропивницькому поліцейські обстежили три недобудови.  Перевірку організували, щоб провести профілактичні бесіди з дітьми, які там гуляють.

Кропивницька килимарка Валентина Добровольська збирає старовинні килимарські орнаменти

18:25, 23 сер.
Кропивницька килимарка Валентина Добровольська збирає старовинні килимарські орнаменти і відтворює їх у своїх виробах. Майстриня розповіла -  за 25 років зібрала понад півтори сотні українських орнаментів, півсотні з них відтворила у килимах. Колекцію тканих килимів зберігає для своїх нащадків. Вдома має килимарський верстат, за яким працює щодня.

Більше новин