Останні новини
У Кропивницькому попрощались з командиром розвідувального взводу 42-го батальйону
У Кропивницькому попрощались з командиром розвідувального взводу 42-го батальйону
15:44, 20 чер.
У Кропивницькому попрощались з командиром розвідувального взводу 42-го батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади Павлом Тихоновим. Він загинув 17 червня неподалік Донецького аеропорту.  Другого жовтня бійцеві мало б виповнитися 44 роки. На Алеї Почесних поховань Рівнянського кладовища з військовослужбовцем Павлом Тихоновим прощалися рідні, друзі, бойові товариші. У Кропивницькому сьогодні оголосили День жалоби.

Конституційний суд України визнав законним указ Президента про розпуск Верховної Ради

20:00, 20 чер.
Конституційний суд України визнав законним указ Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів. Про це повідомили в прес-службі Конституційного суду України.  Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим, остаточним і оскарженню не підлягає.

Кропивничанка Олена Данилишин ініціювала акцію «Налий води тварині»

18:07, 20 чер.
Кропивничанка Олена Данилишин ініціювала акцію «Налий води тварині». Її суть – напоїти безпритульних собак та котів у літню спеку. За словами асистента ветеринарного лікаря Романа Омельчука, без води тварина може прожити два дні.

Понад двадцять хвилин зранку чекають на маршрутку № 115 жителі мікрорайону Масляніківка в Кропивницькому

17:39, 20 чер.
Понад двадцять хвилин зранку чекають на маршрутку номер 115 жителі мікрорайону Масляніківка в Кропивницькому. Про це нашій знімальній групі розповіла місцева жителька Людмила Місько.  Каже, ввечері, маршрутку чекають  годину.  Знімальна група Новин звернулася за коментарем до керівника підприємтва-перевізника, який облсуговує маршрут, Віталія Дробота. Телефоном він повідомив, що зламані чотири маршрутки. Зараз він  вирішує питання їх ремонту. Від

Більше новин