Останні новини
Вісім годин без тепла були майже 60 будинків, по два училища, школи та дитсадка у Кропивницькому
Вісім годин без тепла були майже 60 будинків, по два училища, школи та дитсадка у Кропивницькому
19:13, 21 лют.
Вісім годин без тепла були майже 60 будинків, по два училища, школи та дитсадка у Кропивницькому. Їх опалює комунальне підприємство „Теплоенергетик”. Як розповів „День за днем” директор цього підприємства Олександр ЧЕльник, порив стався о 10й 50т на  трубопроводі на вулиці Київська. Спочатку  працівники підприємства зливали воду з тепломережі, потім розпочали  її ремонт. За словами Олександра Чельника, теплопостачання відновили о 7 вечора.

Поблизу Суботців на трасі «Стрий-Тернопіль-Знамянка» працівники облавтодору показали журналістам, як латають ями

19:26, 21 лют.
Поблизу Суботців на трасі «Стрий-Тернопіль-Знамянка» працівники облавтодору показали журналістам, як виміряють ширину, глибину ям та як їх латають.  Антоніна Крейтор розповість детальніше.

Кропивницький відвідав кандидат на посаду Президента України Олександр Мороз

19:11, 21 лют.
Кропивницький відвідав кандидат на посаду Президента України Олександр Мороз. О 13 годині він зустрівся з громадою  у Центральноукраїнському педуніверситеті.

У Кропивницькому абітурієнтам допомагають зареєструватись на ЗНО

13:28, 21 лют.
У Кропивницькому абітурієнтам  допомагають зареєструватись на зовнішнє незалежне оцінювання. Консультаційний пункт працює в Центральноукраїнському технічному університеті.  Там надають допомогу усім, хто з різних причин не може самостійно зареєструватися на ЗНО.  З якими питаннями звертаються кропивничани,  розповість Ольга Склярук.

Більше новин