Останні новини
Учні  26-ї школи у Кропивницькому влаштували акцію «Цінуй моє життя. Я пішохід»
Учні 26-ї школи у Кропивницькому влаштували акцію «Цінуй моє життя. Я пішохід»
15:50, 23 жов.
Учні  26-ї школи у Кропивницькому влаштували акцію «Цінуй моє життя. Я пішохід».  Так привертають увагу пішоходів та водіїв до дотримання правил дорожнього руху. Через відсутність розмітки «Пішохідний перехід» поблизу школи переходити дорогу дітям небезпечно - говорить вчителька Валентина Воронова. У школі навчається  1206  учнів.

Півсотні працівників обласного лабораторного центру з Кропивницького зробили щеплення проти грипу

15:13, 23 жов.
Півсотні працівників обласного лабораторного центру з Кропивницького зробили щеплення проти грипу за дві години. Про це Суспільному розповіла заступниця директора центру Надія Оперчук. Каже - акцію організували, щоб привернути увагу людей до профілактики грипу. Вакцину придбали за гроші лабораторного центру, вартість однієї –  майже 250 гривень.

У Кропивницькому на вулиці В’ячеслава Чорновола розкапали асфальт і перекрили рух

13:13, 23 жов.
У Кропивницькому на вулиці В’ячеслава Чорновола розкапали асфальт і перекрили рух. Там ремонтують  трубопровід теплової мережі. Це аварійні роботи - розповів Суспільному Олександр Котиш -  майстер дільниці комунального підприємства «Теплоенергетик».   За словами директора підприємства Олександра Чельника, відновлять асфальтове покриття за два тижні.  Нагадаємо, торік на ремонт вулиці Чорновола витратили 2 мільйони 700 тисяч гривень. Це гроші з мі

Десять тисяч мальків стерляді випустили в річку Синюха Новоархангельського району

11:28, 23 жов.
Десять тисяч мальків стерляді, понад півтори сотні тисяч рибин товстолобика та білого амура випустили у річку Синюха Новоархангельського району. Стерлядь – це єдина риба з осетрових, яка живе у прісній воді. Зариблення зробив співвласник рибного господарства Ігор Козуб біля села Тернівка. Каже, на зариблення витратили 200 тисяч гривень. Це гроші співвласників господарства. 

Більше новин