Міжнародний день рідної мови та Всесвітній день екскурсовода.

21 лют. 7:00


Впродовж ефіру говорили про мови світу: які є найпоширинішими, які є найкладнішими до вивчення, про нацменьшини, що проживають на теріторії нашого регіону та їх мови, і, звичайно про нгашу рідну українську мову - історичні,маловідомі та цікаві факти. Також торкнулись професійного свята екскурсоводів - Всесвітнього дня екскурсовода - розповіли про неординарні музеї та незвичайні екскурсії.

Гостьовий сектор:

Про патріотичне  виховання сучасної молоді та  майстер-класи школярам з  надання першої допомоги говорили з Олексієм Степанчуком - членом координаційної ради національно-патріотичного виховання Управління освіти м. Кропивницький, Валерієм Пузирем - координатором учнівського руху Червоного Хреста України в області та Дар»иною  Лідньовой - волонтеркою  учнівського руху Червоного Хреста в Україні

Про підготовку масштабного забігу до свята 8 березня, який символізує гендерну рівність у нашому місті розповіли Ганна Суркова - директорка Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. ,Іван Поліщук - співзасновник бігового клубу KroRunClub  та Джозеф Хеллер - волонтер Корпуса Мира.

Інші випуски
Більше відео