Всесвітній день "Тhe Beatles"

16 січ. 7:00


16 січня, у світі відзначають Всесвітній день The Beatles, легендарного британського гурту, "ліверпульської четвірки", творчість якої призвело до появи "бітломанії" - захоплення, поклоніння фанатів.

Всесвітній день The Beatles відзначається за рішенням ЮНЕСКО, яке було прийнято у 2001 році. Дата, 16 січня, обрана не випадково. Саме в цей день в 1957 році відкрився клуб The Cavern, де почали свій шлях до слави тоді ще нікому не відомі молоді музиканти Джон Леннон, Пол Маккартні і Джордж Харрісон. Через кілька років до них приєднався ще один майбутній "бітл" — Рінго Старр.  Тож впродовж ефіру говорили про наступне:

З чого почалась історія легендарної ліверпульської четвірки.Як почалась музична кар"єра Джона Ленона. Історія знайомства Дж.Ленона з Полом Маккартні. Перші гастролі. Виступ перед королевою Єлизаветою ІІ. Відносини в гурті на хвилі популярності. Бітломанія. Останній концерт гурту. Ймовірні причини розпаду гурту. Цікаві факти про гурт,музикантів та хіти. 

На гостьові майданчики програми завітали:

Едуард Гєва - директор Бюро металевого джазу "Burn", музикознавец. Говорили про The Beatles та найближчі рок-заходи у Кропивницькому.

Катерина Черкасська - заступник начальника управління молоді та спорту в м.Кропивницький та Анна Волохова - голова ФРІ в м.Кропивницький. Говорили про заходи та акції до Дня Собороності у Кропивницькому.

Інші випуски
Більше відео