Ваша дитина від 12 до 15 активно знімає відео або вже веде свій блог? Цікавиться всім, що пов’язане з блогерством та ютубом, і мріє стати популярним блогером? З 14 по 28 грудня Дитяча академія суспільного мовлення — PMA Juniors* — проводить безкоштовний новорічний суперінтенсив «Ютубер», де вчитимуть підлітків основ медіаграмотності, надаватимуть інструментарій для створення якісного контенту й допоможуть виготовити власний відеопродукт.
Читайте також: Київський хаб Академії суспільного мовлення відкрито!
Онлайн-марафон проводитимуть: виконавчий продюсер творчого об’єднання розважального мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ Станіслав Мєдвєдєв, менеджерка дирекції регіонального мовлення Суспільного Ірина Цибух та автор науково-популярного ютуб-каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул.
Уже за 2 тижні новорічного суперінтенсиву «Ютубер» кожен учасник створить власний відеоролик про медіаграмотність і прокачає навички відеоблогера. Також блогери-початківці навчаться:
- основних етапів виробництва відеопродуктів;
- розробляти ідеї та концепції;
- сценарної майстерності;
- основ композиції кадру;
- монтажу й оформлення відео.
Мета онлайн-марафону «Ютубер» — популяризувати відповідальний блогінг, навчити створювати справді цікавий контент, стати свідомим користувачем мереж, навчити аналізувати інформацію та мислити критично.
Як зареєструватися?
Щоб узяти участь в новорічному суперінтенсивні «Ютубер», який триватиме із 14 по 28 грудня о 17:00, запишіть відеозвернення «Чому я хочу взяти участь у марафоні?» та заповніть форму за посиланням до 17:00 12 грудня.
Кожен тренінг — на дві години. Вебінар організують на платформі Zoom. Кількість місць обмежена, за результатами анкетування відберуть усього 20 учасників.
Важливо: до участі у тренінгу допускаються підлітки, які отримали згоду одного із батьків чи опікунів.
Стежте за новинами PMA Juniors через телеграм-канал за посиланням.
Проєкт створили за підтримки* UA: Суспільне мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного мовника.
PMA Juniors працює для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати новий рівень медіаосвіти в молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, і покаже, як створювати якісний медіаконтент.