Кіровоградська філія Суспільного знайомить дітей із роботою медіа зсередини

Кіровоградська філія Суспільного знайомить дітей із роботою медіа зсередини

14 лис. 2018

Кіровоградська філія Суспільного активно співпрацює зі школами й дитячими творчими гуртками, знайомить дітей із роботою радіо й телебачення зсередини. На екскурсіях, лекціях і майстер-класах школярі отримують змогу долучитися до процесу зйомок і побачити, як знімають телевізійні живі ефіри та записують радіоефіри.

«Ми із задоволенням проводимо екскурсії, спілкуємося про стандарти журналістики, розповідаємо про наш контент усім охочим. Але особливу цікавість до телевізійної справи мають діти, — розповіла менеджерка Кіровоградської філії Суспільного Олена Роміцина. —  У регіоні є кілька дитячих осередків, які навчають телевізійній справі й акторській майстерності. Саме в таких творчих школах і формується інтерес до професії журналіста. Ми розпочали співпрацю філії з дитячими творчими та загальноосвітніми закладами, вже зустріли в нас у філії десятки дитячих “делегацій”. У нас побували учасники бойових дій разом із дітьми, діти зі школи-інтернату, загальноосвітніх закладів, влітку чато приїздили вихованці таборів відпочинку».

Що таке Суспільне мовлення, як брати інтерв’ю, як поставити запитання, що таке стендап, чи вчить ведучий весь текст напам’ять — ці питання дітей цікавлять завжди. У Кіровоградській філії Суспільного їм готові не тільки відповісти, а й дати можливість попрактикуватись у журналістській майстерності.

«Нещодавно на базі філії дитячий кіножурнал "Байки" та імідж-центр «Ольга» знімали короткометражне кіно. Ми попрацювали з юними акторами, поділилися журналістським досвідом роботи, дали поради щодо екранного та сценічного мовлення, внесли зміни в сценарій. Тож де-факто у нас у філії розпочав роботу дитячий телевізійний хаб (Kids TV Hub)», — розповіла менеджерка Кіровоградської філії Суспільного Олена Роміцина.

діти

Робота з дітьми — це робота, спрямована на розвиток суспільного мовлення в регіоні, переконана менеджерка філії.

Кіровоградська філія Суспільного відкрита для всіх охочих, які прагнуть ознайомитись із сьогоденням Суспільного мовника в регіоні.  Щоб записатись на екскурсію або майстер-клас, телефонуйте за номером (0522) 24 14 60.