«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

21 вер. 2020

21 вересня на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ і всіх регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Відсьогодні у вечірньому слоті UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ о 19:00 замість традиційних новин буде виходити прямоефірне суспільно-політичне ток-шоу з новинними сегментами. Наші орієнтири при створенні такого формату — кращі зразки Суспільних мовників, студій Європи, США, — розповідає продюсерка Кропивницької філії Суспільного Олена Кваша. — Робота над власною формулою шоу тривала близько місяця. Протягом тижня  ми активно тестували новий формат. Передбачається більше спілкування з гостями як в студії, так і на відстані. У програми «Сьогодні. Головне» на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ буде і радіоверсія».

Аналітику від журналістів Суспільного Кропивницкий та обговорення з місцевими експертами об’єднають у двох студіях. Розмову з експертами вестиме Дмитро Кобець, він відомий глядачам як багаторічний ведучий суспільно-політичних програм. Про головні події дня розказуватимуть Павло Іванов, Ірина Науменко та Олена Демчак.

«Це спільний продукт новинарів і колег, які відповідають за суспільно-політичний напрям. У «Сьогодні. Головне» глядачі побачать поєднання форматів новин (сюжетів) та обговорення з експертами найважливіших подій дня. Це має бути цікаво, динамічно і корисно для аудиторії. Від нас такий формат ефірів вимагає тісної співпраці з колегами, спільних планувань та нових ідей», — коментує шеф-редакторка новин UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Ірина Дєдушева.

«Тепер це не просто сюжети, синхрони чи відеоряд. Це герої, учасники новин, які розповідатимуть ці новини в студії чи дистанційно. Звісно, нова модель є викликом для регіонального мовника. Адже проблема наявності спікерів, тих самих героїв новин є головною і найбільшою для нас. Ви легко покажете яму на дорозі, але знайти людину, яка готова розказати про проблему, тим більше чиновника, який відповідає за проблему, вкрай складно. Проте, ми розпочинаємо цей шлях», — каже керівник проєкту «Тема дня» на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ  Дмитро Кобець.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.