Нове тревел-шоу «Недалечко» — з 23 вересня на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

Нове тревел-шоу «Недалечко» — з 23 вересня на UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

17 вер. 2020

З 23 вересня в ефірі телеканалу UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та всіх регіональних філій Суспільного стартує нове тревел-шоу «Недалечко». Подорожі містами Кіровоградщини глядачі зможуть дивитись щосереди о 18:40. 

Читайте також: «Street Cхід» — прем’єра в ефірі регіональних телеканалів Суспільного

Програму «Недалечко» восени минулого року відібрали на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним». Виробництво на замовлення Суспільного здійснив місцевий продакшен «Frame studio». Загалом глядачі побачать 12 серії проєкту.

«На конкурс «Створюй із Суспільним» подавалось п’ять проєктів від області, відбір пройшла одна ідея від «Frame studio», каже продюсерка UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Олена Кваша.  Транслюватимемо «Недалечко» у вечірньому праймі. Сподіваюсь, наші глядачі не тільки отримають корисну інформацію, а й матимуть можливість провести час з родиною. А хто пропустить телевізійний показ — зможе переглянути тревел-шоу на ютуб-каналі Суспільного Кіровоградщини».

«Формат втілення проєкту через пітчинг для нас є новим, розповідає керівник «Frame studio» Артем Луценко. — Для виробництва тревел-шоу необхідна велика команда. Щоб показати туристичну привабливість міста, його треба досконало дослідити, тому ми багато уваги приділяли плануванню і логістиці. За час зйомок зібрали понад 150 гігабайтів медіа файлів, серед яких велика кількість фотографій туристичних місць області, які фактично не висвітлені в інтернеті».

Читайте також: Суспільне розвінчуватиме міфи про Донбас

Ведучі і автори тревел-шоу переконані, що за яскравими враженнями не завжди треба їхати світ за очі: інколи найкраще можна знайти зовсім недалечко. 

 «Створюючи це шоу ми в першу чергу, звісно, думали про жителів нашої області, хотіли їх здивувати, порадувати, надихнути. В кожному випуску є моменти, що будуть цікаві і дорослим, і дітям, і старшим людям. Тому найкраще дивитись його всією родиною, а потім одразу планувати сімейні вихідні недалечко», — коментує співавторка і продюсерка проєкту Олена Горобець.

За її словами, великою підтримкою для проєкту були місцеві мешканці. Саме завдяки їхній допомозі вдалося знайти й показати багато цікавинок.

Читайте також: Суспільне запускає мультимедійний виборчий марафон «Місцеві»

Нагадаємо, упродовж цього року Суспільне впроваджує Концепцію регіонального мовлення на 2020–2021 роки, за якою всі філії працюватимуть як єдина міжрегіональна платформа. А найцікавіші програми, рубрики та сюжети Суспільного у Кропивницькому можна дивитись на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі, найкращі фото шукайте в Instagram, також на сайті філії доступна онлайн-трансляція ефіру.