У Кропивницькій філії Суспільного відбулись збори колективу

У Кропивницькій філії Суспільного відбулись збори колективу

25 лют. 2020

25 лютого у Кропивницькій філії Суспільного відбулись збори колективу. Темою обговорення стали зміни у філіях, що мають відбутися впродовж 2020 року. Зокрема, учасники зібрання цікавились питаннями організації робочого процесу у нових умовах, фінансовим забезпеченням та спільними проєктами Суспільного.
Продюсерка та менеджер філії поінформували колег про заходи, що передбачає нова концепція регіонального мовлення НСТУ,  контент та основні зміни у роботі.

«Зустрічі з колективом у нашій філії є системними. Саме на них ми проговорюємо робочі питання та інформуємо колектив про зміни. Сьогодні говорили про роботу діджитал-команди, участь у спільних проєктах Суспільного. Крім власного виробництва «самі для себе», ми  будемо залучені до виробництва спільних проєктів, наприклад, ранкового шоу», - каже продюсерка UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Олена Кваша.
Говорили на зборах і про фінансові питання.
«Ми розповіли колективу про збільшення бюджету філії на 35%, розʼяснили механізми нарахування премій та транспортного забезпечення журналістів», - додає менеджер UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Костянтин Карпов.

Нагадаємо, нещодавно було ухвалено Концепцію регіонального мовлення ПАТ “НСТУ” на 2020 — 2021 роки. Вона передбачає організаційну перебудову для покращення якості контенту, ефективне використання виробничих потужностей, міжрегіональну платформу мовлення, розширення діждитал-платформи Суспільного.