Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть на телеканалі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть на телеканалі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ

4 жов. 2019

Спецпроєкт «25 причин любити вчителя» підготували регіональні телеканали UA: Суспільне мовлення до Дня працівників освіти. Серію коротких відеороликів транслюватимуть 4–6 жовтня між програмами в ефірі суспільних телеканалів.

Проєкт містить двадцять п’ять історій, кожна до двох хвилин. Герої роликів — люди різного віку, інтересів та професій: діти, дорослі, літні люди, лікарі, учителі, спортсмени, військові та ін. Вони згадують моменти, коли педагоги були для них авторитетом, надихали на значущі вчинки чи впливали на їхнє майбутнє.

Кількість історій для проєкту вибрали невипадково. Через число «двадцять п’ять» Суспільне мовлення нагадує, що в складі України — 24 області та Автономна Республіка Крим.

Креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна зазначає: «На ідею спецпроєкту мене надихнули мої діти та їхні розповіді про вчителів. Наступного дня ми обговорили з командою концепцію й вирішили, що потрібно підготувати проєкт, де ми покажемо важливість педагогів».

До підготовки відеороликів долучилися всі регіональні філії Суспільного мовника. Вони мали спільну мету — щоб кожен, хто побачить історію, згадав про свого наставника, захотів йому зателефонувати чи навіть зустрітися з ним.

«Ці маленькі інтерв’ю не лише акцентують на цінності професії вчителя. Вони також дають змогу глядачам познайомитися з героєм чи героїнею, дізнатися про їхню сферу діяльності», — додає Катерина Жуліна.

Головною героїнею проєкту «25 причин любити вчителя» у Кропивницькому стала Ірина Дейнекіна. Відома українська акторка, заслужена артистка України, артистка Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Лукича Кропивницького, керівниця єдиного в області студентського театру «Резонанс». Ірина Іллівна народилася в сім’ї викладачів. У 13 років разом з батьками переїхала зі Східного Сибіру в Україну. Сьогодні жінка навчає молодь акторській майстерності і з теплотою у серці згадує свого першого наставника, першого вчителя.

Продюсерка UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ Олена Кваша переконана, що на Суспільному мовнику мають звучати соціально-гуманітарні теми: «Не через менторство й повчання, а простою мовою. Одна з таких тем — учительська. «Вчителі важливі». Із цим ми згодні, поділяємо цей девіз і раді його втілити в телевізійну історію».

Дивіться спецпроєкт «25 причин любити вчителя» в ефірі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ, а також на фейсбук-сторінці філії.