UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ  інформуватиме про те, як триває голосування у області

UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ інформуватиме про те, як триває голосування у області

29 бер. 2019

31 березня — вибори Президента України. Інформаційна служба UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ готує чотири спецвипуски новин: на телеканалі — о 13:30 та 19:00, на Українському радіо Кропивницький — о 12:10 та 17:10. О 19:15 — спецефір ток-шоу “Тема дня”.

Журналісти Кропивницького Суспільного впродовж дня робитимуть включення в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ та загальнонаціональний ефір Українського радіо. Кореспонденти оперативно повідомлятимуть глядачів та слухачів про те, як триває голосування у  області.

О 19:30 на UA: ПЕРШИЙ, UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та всіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроект “Зворотний відлік: Ніч виборів”. Це п’ять з половиною годин прямого ефіру із включеннями з регіонів та обговореннями голосування українців у київській студії. Ведучі Павло Казарін та Мирослава Барчук озвучать перші результати екзит-полів одразу після закриття виборчих дільниць о 20:00.

Це спільний проект Суспільного, Радіо Свободи та Голосу Америки.


Якщо ви стали свідком надзвичайної події у Кропивницькому чи області або маєте важливу інформацію, діліться нею з журналістами Суспільного:

  • 0 (522) 22 06 14, 0 (68) 136 71 17   — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • news.kropyvnytskyi@suspilne.media— відправити e-mail;
  • написати у месенджері через Facеbook.