Суспільне Кропивницький оновлює дизайн-систему бренду

Суспільне Кропивницький оновлює дизайн-систему бренду

23 тра. 2022

Суспільне мовлення, починаючи з 23 травня, оновлює дизайн-систему своїх активів. Відповідне рішення було ухвалене правлінням Суспільного, а 19 травня Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення були внесені зміни до ліцензій мовника. Оновлення відбудеться в телевізійних, радіоефірах й на діджитал-платформах і Суспільного мовника Кіровоградщини

Мета оновленої дизайн-системи — об’єднати всі майданчики Суспільного в єдину екосистему. Ця система, по-перше, повинна бути зрозумілою і чіткою для навігації на ТБ, радіо, на цифрових платформах, в соцмережах; а також — демонструвати приналежність кожного активу до Суспільного Мовлення. 

«Минулого року у нас стартував проєкт, що мав на меті привести дизайн усіх активів Суспільного Мовлення до єдиної системи, яка б працювала на всіх платформах, у всіх проявах. Після 24 лютого, з настанням воєнного стану, зручність і зрозумілість у повідомленнях Суспільного Мовлення стали особливо важливими. Аудиторія різних платформ Суспільного стрімко зростає. Для нас — це знак довіри. Ми хочемо, щоб наші глядачі, слухачі, читачі могли отримати якісний контент, перевірену інформацію в будь-якій зручній формі», — розповів член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за маркетинг, Андрій Таранов. 

Проєкт імплементувала BBC Media Action за фінансування Міністерства закордонних справ та в справах співдружності Сполученого Королівства у рамках програми «Підтримка незалежних медіа в країнах Cхідного партнерства»*. 

Ключовим елементом оновленої графіки стала призма, що продовжує вже знайомий елемент стилю Суспільного в діджиталі — півколо. 

За задумом дизайнерів, призма якнайкраще відображає переваги, які має Суспільне Мовлення — це прозорість, баланс, різноманіття контенту і платформ для його поширення. 

Сьогодні розпочинається поступове оновлення представлення Суспільного, що торкнеться всіх платформ та проявів бренду. 

Під єдиною парасолею об’єднані платформи культурного спрямування: телеканал UA: КУЛЬТУРА став Суспільне Культура, та отримав спільну кольорову айдентику із Радіо Культура і платформою Суспільне Культура у діджитал. 

Відбудеться уніфікація лінійних телеканалів: Перший канал Суспільного мовлення і регіональні філії, зокрема Кропивницька філія, об’єднані єдиним блакитним кольором з материнським брендом. 

Регіональні активи отримали ідентифікацію за принципом: «Суспільне» і назва обласного центру.  Телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ став Суспільне Кропивницький.

Отже, Суспільний мовник Кіровоградщини — це телеканал Суспільне Кропивницький  та Українське Радіо Кропивницький, а також діджитал-платформи:

Українське Радіо Кропивницький мовить у проводовій мережі, онлайн та в FM частотах:

 • м. Кропивницький — 91,2 FM
 • с. Андріївка (Олександрія) — 87,6 FM
 • м. Гайворон — 106 FM
 • смт Добровеличківка — 90,7 FM
 • м. Долинська — 104,9 FM
 • м. Новомиргород — 89,4 FM
 • м. Новоукраїнка — 104,8 FM
 • смт Петрове — 105,5 FM
 • м. Світловодськ — 99,2 FM
 • м. Смоліне — 101,2 FM
 • м. Благовіщенське — 107,7 FM

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.