«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

30 гру. 2021

1 січня опівночі, у перші хвилини Нового 2022-го року, телеглядачів вітатимуть зі святом автентичні гурти й виконавці з різних регіонів України у міжрегіональному «Новорічному концерті на Суспільному»

Команди Суспільного відшукали унікальних музикантів. Телеглядачі усіх регіональних каналів, зокрема UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ, побачать святковий калейдоскоп жанрів, стилів та цікавих виконавців.

«У новорічну ніч на регіональних каналах Суспільного — гурти з усіх куточків країни об’єднаються в новорічній концертній програмі. Ми намагались зробити цей концерт сімейним, теплим і щирим. Мені здається, нам це вдалось. Тут можна почути і харизматичні гурти, і ліричне соло, і дитячий запальний вокал. Новорічно-різдвяний настрій забезпечений всій родині. Слухайте і дивіться нові та вже впізнавані хіти та кліпи і будьте поруч з найріднішими», — говорить головний режисер міжрегіонального «Новорічного концерту на Суспільному» Сергій Жулін. 

Читайте також: Історії та люди, що надихають, — підсумки 2021-го у проєкті «Ранок на Суспільному»

Міжрегіональні проєкти — коли до виготовлення програми долучаються більшість регіональних філій Суспільного — не новинка для команди. Упродовж 2021-го журналісти філій працювали у такому форматі: зокрема до 30-річчя Незалежності України вийшов концерт «Незалежність єднає» та прямоефірний спецпроєкт «День Гідності» до Дня Гідності та Свободи. 

«Найбільша перевага цього концерту — це можливість для нашої аудиторії побачити абсолютно різні музичні виступи з усіх куточків країни. Кожен гурт та кожен виконавець має свою унікальність, кожен виступ — по-своєму особливий. В цьому різноманітті — і стилів, і жанрів — і криється різноманіття країни, відкривати яке ми і пропонуємо нашим глядачам», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей.

Читайте також: «Щедрик» Леонтовича зазвучав по-новому у мультсеріалі від Суспільного

Кропивницька філія Суспільного для святкового концерту підготувала кліп етно-гурту «YELKA». Співзасновниця етнографічного проєкту «Баба Єлька» Світлана Буланова, гітарист Максим Величко та барабанщик Максим Діденко у своїх треках дарують друге життя зібраним в експедиціях пісням — розшифровують, додають сучасного аранжування. Для концерту Суспільного співатимуть пісню «Конопелечки». 

«Оригінал цієї веснянки “А в нашого шума” ми з проєктом “Баба Єлька” записали від Насті Павлівни Зеленько 1939 р.н. в експедиції у село Розумівку Олександрівського району ще у 2018 році, — каже етновиконавиця Світлана Буланова. — А з музичним проєктом “YELKA” у нас виникла ідея осучаснити цю пісню і рік тому ми презентували її у новому звучанні. Трек назвали “Конопелечки”. Цією драйвовою піснею ми хочемо закликати у домівки людей мир, злагоду, радість та щастя в усіх сенсах».

Онлайн дивіться міжрегіональний «Новорічний концерт на Суспільному» на сайтах всіх регіональних телеканалів Суспільного, зокрема UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ. Крім цього, наживо дивитися концерт можна на ютуб-каналі Суспільне Країна.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. У Кіровоградській області — це телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та Українське радіо Кропивницький. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Оперативні новини регіону шукайте на діджитал-платформах: