У місті Новомиргород більше року люди живуть у будинку, який провалюється в катакомби

11:10, 9 жов. 2019
 
У місті Новомиргород більше року люди живуть у будинку, який провалюється в катакомби

У місті Новомиргород більше року люди живуть у будинку, який провалюється в катакомби.

Під будівлею утворилася  6-метрова яма.  Про це Новинам повідомила голова  об’єднання співвласників багатокравртирних будинків Надія Нестеренко. За її словами, через відсутність проектно-кошторисної документації, мешканці ремонти виконують самі.

На ремонт двоповерхового восьмиквартирного будинку мешканці витратли понад 30 тисяч гривень. 40 тисяч гривень отримали від міської ради - розповідає голова об’єднання співвласників багатокравртирних будинків Надія Нестеренко. Скільки грошей необхідно, щоб  зупинки руйнування будинку,  не знає.

Жити у будинку небезпечно – каже міський голова Новомиргорода Ігор Забажан. Від переселення в інший будинок люди відмовилися. За його словами, зробити проектно-кошторисну документацію зараз не можливо.

Немає сьогодні в Україні організації, яка може зробити геологію подібного випадку. Ми зверталися більш, ніж в тридцять науково-дослідних і різних приватних компаній, щоб це зробити, але нажаль нам ніхто не може допомогти в цьому. Допомагаємо їм фінансово, дя того, щоб відрмонтувати цей будинок. Плануємо на наступній сесії бюджетній, якав нас відбудеться ще виділити кошти. Ще тисяч 20, можливо, 40. Я буду пропонувати депутатам, побачимо, які будуть можливосі бюджету, - говорить міський голова. 

Наступне засідання сесії відбудеться за місяць.