На конкурсі обрано менеджера Кропивницької  філії Суспільного

На конкурсі обрано менеджера Кропивницької філії Суспільного

27 бер. 2019

25 березня голова правління Зураб Аласанія та члени правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" провели співбесіди з кандидатами, котрі взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджера Кропивницької й продюсера Миколаївської філій компанії.

За результатами цього конкурсу менеджером Кропивницької регіональної дирекції став Карпов Костянтин Борисович.

Костянтин Карпов має вищу освіту, спеціальність "Автоматика і телемеханіка".  Розпочав трудову діяльність 1982 року на посаді механіка в обласній державній телерадіокомпанії м. Кіровоград. Потім працював інженером, керівником відділу, заступником генерального директора з технічних питань та розвитку телерадіомережі. Із лютого 2019 року тимчасово виконував обов’язки менеджера філії ПАТ "НСТУ" "Кіровоградська регіональна дирекція".

За час роботи ввів в експлуатацію нове апаратно-студійне обладнання, впровадив цифрові комп’ютерні технології для радіомовлення, працював над розвитком FM-радіомережі та діджитал-платформи філії. Планував і запускав телерадіостудії для програм "Радіомайдан" і "Радіодень", здійснив перехід на новий формат мовлення 16:9.

"У найближчих планах маю  ремонт приміщень філії, створення регіонального музею телебачення й радіо, — розповідає менеджер Кропивницької філії Суспільного Костянтин Карпов, —  планую створити робочу групу з моніторингу діяльності підрозділів філії для покращення рівня показників і критеріїв, що використовуються для оцінювання роботи філії. Для забезпечення якісного  контенту планую переведення всіх складових технологічного обладнання на тракт SDI. Сподіваюся, що мій досвід і згуртована команда дадуть змогу оперативно впроваджувати якісні зміни для збільшення аудиторії й рейтингів Суспільного Кропивниччини".

Загалом під час конкурсного відбору з 1 до 15 березня було одержано 3 заявки:

  • "Кропивницька регіональна дирекція" — 2 кандидати,
  • "Миколаївська регіональна дирекція" — 1 кандидат.

Із новообраними керівниками філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть продовжити.

Нагадаємо, уперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.